درباره ما

توی فورت از کلمه انگلیسی ToyFort گرفته شده و معنای لغات آن شامل

اسباب بازی=Toy(توی) و قلعه=Fort(فورت) می باشد که در مجموع قلعه اسباب بازی را میسازد.

چشم انداز مجموعه توی فورت (قلعه اسباب بازی)، تامین اسباب بازی‌های برتر دنیا با سرویس منحصر به فرد و قیمت مناسب برای مشتریان است.

این مجموعه با بیش از سه دهه فعالیت تجاری، با دقت در انتخاب محصولات و تولید کنندگان برتر، اسباب بازی‌های برگزیده سال با بهترین کیفیت مواد و ساخت را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

در حال حاضر سفارشات به صورت  خرید آنلاین و پرداخت اینترنتی و یا واریز به حساب انجام میپذیرد و فروشگاه حضوری نداریم و تلاش ما برای خریدی بهتر و راحتر از طریق سایت میباشد.

هدف ما تسهیل در خرید، انتخابی درست و ارائه خدمات  در جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد و در هر لحظه در حال گسترش امکانات خود در این راستا می باشد.

توی فورت (قلعه اسباب بازی) فروشگاه پخش عمده اسباب بازی برای ارسال به سراسر کشور نیز میباشد.

برای اینکه مشتریان با خیال آسوده و مطمئن خریدی امن و راحتی را داشته باشد میتوانند نماد الکترونیک سایت را چک نموده و مشاهده نمایند.

همچنین درگاه پرداخت اینترنتی و انتقال به حساب از طریق کارت به کارت نیز برای پرداخت سفارشات آماده شده است.

شعبه ی اول فروشگاه اینترنتی توی فورت ( قلعه اسباب بازی ) در شیراز قرار دارد.
آدرس این شعبه: شیراز بلوار گلستان روبروی بنیاد مسکن
میباشد.
البته برای خرید با قیمت های سایت میبایست سفارش خود را از طریق سایت ثبت و پرداخت نمایید و 1 روز کاری بعد در شعبه تحویل بگیرید.

مهمترین هدف توی فورت( قلعه اسباب بازی)

آوردن لبخند و خوشحالی به خانه های شماست

همچنین این سایت دارای نماد اعتماد و شعبه فعال فروشگاهی و پشتیبانی فعال میباشد که میتوانید با خیال راحت و مطمئن خرید نمایید: