شرایط ارسال

نحوه ارسال

به منظور حداکثر کیفیت و تسریع در ارسال، کلیه کالای خریداری شده از فروشگاه مجازی قلعه اسباب بازی طبق قرار داد با شرکت‌های حمل و نقل داخلی و بین المللی معتبر (پست) ارسال می‌گردند.

همچنین ارسال سفارشات توسط پیک در شیراز فقط برای سفارشات بالای ۳۰۰ هزار تومان نیز امکان پذیر میباشد.

مدت زمان ارسال کالا

ارسال کالا توسط مجموعه توی فورت (قلعه اسباب بازی)  ۱ الی ۲ روز کاری پس از پرداخت سفارش انجام میشود، سپس به مدت ۳ الی ۵ روز کاری تا تحویل مرسوله به دست شما مشتریان عزیز توسط شرکت پست زمان میبرد.

در مجموع ارسال و زمان پست تا تحویل گرفتن کالا توسط شما؛ ۵ الی ۷ روز کاری زمان میبرد.

این مدت زمان میتواند به پست ویژه یعنی ۲ الی ۳ روز کاری تبدیل گردد. (ارسال ویژه فقط مختص شهر هایی میباشد که این گزینه برایش نمایان میشود)

برای سفارشات بالای 900 هزار تومان ارسال پست پیشتاز رایگان انجام میشود و حدود 5 الی 7 روز کاری زمان میبرد. (بجز کالا هایی با وزن بیشتر از 3000 گرم)

شرایط تحویل 

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق اطلاعات مندرج در صفحه "تماس با ما" این موارد اطلاع داده شود.

فروش حضوری

شعبه ی اول فروشگاه اینترنتی توی فورت ( قلعه اسباب بازی ) در شیراز قرار دارد.
آدرس این شعبه: شیراز بلوار گلستان روبروی بنیاد مسکن
میباشد.
البته برای خرید با قیمت های سایت میبایست سفارش خود را از طریق سایت ثبت و پرداخت نمایید و 1 روز کاری بعد در شعبه تحویل بگیرید.