قبل از این که برای گجت‌ و کاربرد آن در لوازم سیسمونی کودک نکاتی را بیان کنیم ابتدا باید بدانیم گجت‌ها چیستند؟ گجت‌ها لوازمی‌ بسیار خلاقانه و ابتکاری هستند و از تکنولوژی‌های امروزی بهره می‌برند گجت‌ها در برخی از موارد می‌تواند گران قیمت باشند

کارآیی گجت و استفاده از آن

کار کردن با آن‌ها جالب و بسیار دلنشین است گجت‌ها کارهای زیادی را برای ما آسان می‌کنند اما نکات قابل توجه در این کلمه جدید وسیله‌ای است که بنام گجت است واژه گجت به معنی وسیله یا ابزار کوچک مکانیکی یا هر لوازمی‌ که از لحاظ کارآیی مناسب است نگاه‌ها را به سمت نبوغ و فناوری سوق می‌دهد.

به روز‌ترین گجت‌های a جالب و بی نظیر که برای خرید وسایل سیسمونی نوزاد می‌توانید آن را تهیه نمایید. گجت به وسیله‌ای گفته می‌شود که برای نوزادان قابل استفاده است بچه داری کاری سخت ولی شیرین است در کنار مشکلات و سختی‌های فرزند پروری لوازم و گجت‌های بی نظیری وجود دارند که تمام مشکلات را حل می‌کند.

گجت نیلوفر آبی

در لوازم سیسمونی می‌توانید این گجت‌های حیرت انگیز را خریداری کنید نیلوفر آبی یکی دیگر از وسایلی است که می‌توانید در وسایل سیسمونی آن را خریداری کنید بدین صورت که آن را می‌توانید در حمام باز کنید تا کودک‌تان به بهترین حالت ممکن به حمام برود.


بند شیشه شیر

یکی دیگر از وسایل جدیدی که در لوازم سیسمونی این روز‌ها مطرح شده است استفاده از بند‌های نگهداری شیشه شیر نوزاد که از کثیف شدن و افتادن آن جلوگیری می‌کند می‌توانید آن را به دسته کالسکه یا روروئک نوزاد وصل کنید

قاشق اختصاصی نوزاد

اگر نگران کثیف شدن لباس‌های کودک در هنگام غذا دادن به او هستید از قاشق مخصوص این کار استفاده کنید که یکی دیگر از وسایلی است که شما می‌توانید در تهیه آن از مغازه‌های سیسمونی ارزان اقدام کنید.

قاشق اختصاصی نوزاد بدون این که شما را مجبور به نگه داشتن کاسه کند از محفظه خود که به صورت مخروطی شکل است و در انتهای آن یک حالت قاشق تعبیه شده است که با آن می‌توانید به کودک غذا بدهید.

بطری آب و دارو برای نوزاد

یکی از لوازم دیگر سیسمونی بطری دارو نوزاد که آب و داروی نوزاد را جداگانه قرار می‌دهد تا هنگامی‌ که خود‌تان بخواهید آن‌ها را مخلوط کنید نگهدارنده شیشه شیر نوزاد وسیله مناسبی است.
در مواقعی که شما دست‌تان بند است کاربردی‌ترین وسیله برای خرید سیسمونی است. اگر می‌خواهید از دمای بدن نوزاد‌تان اطلاع یابید از دماسنج پستانک برای تب کودک یا نوزاد‌تان استفاده کنید.

پستانک اتوماتیک تا وقتی که در دهان نوزاد است باز می‌ماند هنگامی‌ که از دهان کودک خارج می‌شود به طور اتوماتیک بسته می‌شود، دستکش‌های دندان گیر که خارش لثه‌های کودک را التیام می‌بخشد، دستگاهی که می‌تواند صدای رحم را برای نوزاد تولید کند تا نوزاد راحت‌تر استراحت کند و شیون نکند، صندلی ‌های راحت و مخصوص نوزادان در هواپیما، کلاه‌های مخصوص حمام کردن نوزاد که از سوزش چشم جلوگیری می‌کند.

ردیاب باکت فایندر

گجت دیگری که می‌خواهیم برای مادران عزیز بازگو کنیم ردیابی به نام باکت فایندر است دستگاهی است که آن را می‌توانید در جیب کودک یا در کوله پشتی یا در هر جای دیگری قرار داد مادران می‌توانند با استفاده از این نرم افزار در هر زمان از مکان کودک خود مطلع شوند.

این وسیله می‌تواند پیام‌های اضطراری از طرف کودک را با سه بار زدن بر روی دستگاه اخطاری را به والدین می‌فرستد.

گجت به چه صورت به دست مادران باردار باید استفاده شود؟

گجت به وسیله پزشکان در دسترس مادران قرار می‌گیرد و به دو شکل دستبند و کمربندی مورد استفاده قرار می‌گیرد کاربرد دستبند برای به دست آوردن اطلاعات راجع به فشار خون و نبض است.

گجت کمربند به شکم مادران بسته می‌شود، اطلاعات گجت از طریق بلوتوث به اپلیکیشن انتقال می‌یابد و بعد از آن در اختیار پزشک و گروه حمایت کننده که ماما‌ها هستند در دسترس قرار می‌گیرد.

استفاده از این گجت‌ها و نیاز به تکرار از استفاده از آن‌ها را پزشک مربوطه مشخص می‌کند که روش استفاده آن را به مادران آموزش داده می‌شود بهترین گجت فصل بهار را به شما معرفی می‌کنیم تصفیه هوای هوشمند است.

البته استفاده از این گجت برای نوزادان مناسب است و می‌توان آن را در سیسمونی فروشی‌ها آن را خریداری کنید این وسیله قابل حمل و در مکان‌های مختلف می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید باعث کاهش گرد و غبار در هوا می‌شوند. که باعث تمیز شدن هر چه بهتر هوای اطراف مادرو نوزاد می‌شود و جلوگیری از بیماری‌های آلرژی و حساسیت زا است.

البته از این گجت‌ها می‌توان در فصل پاییز نیز استفاده کرد زیرا در فصل پاییز هم با گرد و غبار‌های پی در پی و باد‌های همراه با گرد و غبار رو به رو می‌شویم که بهتر است از این دستگاه استفاده نماییم.

در این زمان است که استفاده از لوازم جدید بسیار مطلوب است البته استفاده از لوازم جدیدی که کارآمد نیز باشد و بتوان از آن استفاده کرد در این شرایط است که استفاده از این وسایل ضرورت دارد در غیر این صورت زمانی که نتوان از آن استفاده کرد و نیازی را برای کودک یا نوزاد برطرف نخواهد کرد در این صورت است که خرید آن مناسب نخواهد بود و بهتر است که آن را خریداری نکرد.
در این زمان است که برای این که لوازم غیر مناسب را انتخاب کرد بهتر است که از لوازم مناسبی برای این کار استفاده شود و هزینه و پولی که برای لوازم سیسمونی در نظر گرفته شده است را به شکل مناسبی ایجاد کرد و از لوازم غیرقابل مناسب استفاده نکرد. در این زمان است که باید در تهیه لیست برای خرید سیسمونی دقت زیادی را به خرج داد تا بتوان لوازم خوبی را برای نوزاد تهیه کرد.

زمانی که از لیست خوب برای این کار استفاده شد دیگر نباید نگران بود که آیا لوازمی که خریداری شده است مناسب است. یا این که استفاده از آن ضرورتی نخواهد داشت و در طولانی مدت از این وسایل استفاده نشده است و به جای استفاده از این وسایل در انباری قرار دارند. بنابراین لیست مناسب و مطلوب یکی از بهترین روشی است که برای خرید سیسمونی از آن استفاده شده است.