معنی و ویژگی های کودکان کریستالی چیست؟

رنگ و کریستال لقب نیست این صفت ها به کودکان با سطوح مختلفی از هوش و توانایی های فوق العاده اشاره دارد ولی با این حال ، بهتر است بدانید که در حقیقت منظور از کودکان کریستالی دقیقا چیست؟ کودک کریستالی یک عضو از یک نسل است که متعهد است با عشق و آرامش و توازن بر دنیا اثر بگذارد ؛ در این بخش از  توی فورت به شما میگوییم چگونه یک کودک کریستالی را بشناسید این راه شناخت مهم است چرا که شاید شما یکی از آنها را در خانه داشته باشید.

معنی کودکان کریستالی:
کودکان کریستالی موجوداتی ظریف و زیبا هستند که توانایی خاصی دارند. بیشتر مردم این ویژگی ها را جادو فرض می کنند. این کودکان به طرز ویژه ای به انرژی کم ارتعاش حساس هستند.


شناخت کودکان کریستالی و کودکان رنگی هزاره سوم

مردم می گویند پایه تغییرات در جهان کودکان هستند.برای سال های زیادی ، یک نظریه وجود داشت که نشان می داد بشریت به تدریج از طریق تغییرات ژنتیکیِ بیش از یک یا چند نسل ، بهبود می یابد پیروان این تئوری تقریبا معنوی و روحانی هستند ، این تئوری کودکان را با الگو های روان شناسی و رفتارهای غیر عادی طبقه بندی می کند. بعضی از مردم بر این باور بودند که اولین نسل از کودکان غیر عادی در طول دهه 50 یا 60 ظاهر شدند با این حال تلاش آن ها برای پیشرفت جهان موفقیت آمیز نبود در نتیجه ، بین دهه های 70 تا 90 ، نسل دیگری وارد شد این نسل به عنوان کودکان رنگی شناخته شده بودند ،کودکان رنگی با شخصیت های سخت و محکم ، خردکننده ی سیستم نامیده شدند ماموریت آن ها مبارزه با اقدامات و نگرش هایی است که برای دوست داشتن ساخته نشده اند.

درحالی که کودکان کریستالی به دنبال احترام به ارزشهای انسانی و صداقت هستند با این حال، اخیرا مردم در مورد کودکانی با ماهیت مختلف صحبت می کنند همان ماهیت کودکان کریستالی. اولین فردی که این نسل را شناسایی کرد استیو روتر در سال 1999 بود ، در سال 2002 ، روتر رسما اکتشافاتش را در یک فصل از کتابش منتشر کرد، که یک کتاب راهنما برای تکامل بشر نام داشت از این پس، جست و جوهای زیادی برای تعریف درست صفات و مشخصه های آن ها انجام شده است.

کودکان کریستالی چه شکلی هستند؟
کودکان کریستالی بسیار مهربان، با آرامش و همچنین دوست داشتنی هستند. در کتاب کودکان کریستالی و رنگی، آنقدر از این کودکان تعریف شده است که والدین، آن ها را فرشتگان کوچک خطاب کرده اند. تمام این ها به دلیل علاقه به ایجاد صلح توسط آن هاست و در رفتار آن ها تعادل و نداشتن اخلاق خاص به چشم می خورد. آن ها حتی قبل از راه رفتن و یادگیری سخن گفتن، می بوسند و بغل می کنند چرا که در ذات آن هاست. آن ها افرادی بسیار محتاط هستند و این امر به معنی خجالتی بودن کودک نیست بلکه بیشتر دوست دارند به جای جلب توجه و شناخته شدن، مخفی باقی بمانند. آن ها تمایلی به ایستادگی ندارند

در طب سنتی کودکان کریستالی را دارای اختلالات تکمیلی می دانند. از جمله اختلال بیش فعالی، کمبود توجه، سندرم اسپرگر یا اختلال طیفی اوتیستیک. با این حال این موارد هیچگونه تاثیری در رفتار آن ها ندار. آن ها همواره هدف زندگی شان را ثابت پنداشته و با اراده راسخ ادامه می دهند.

ویژگی های کودکان کریستال:

احساس همدلی داشتن:

استیو راثر به طور گسترده ای ویژگی های اصلی این بچه ها را مشخص می کند از این طریق امیدوار است که فرزندان کریستالی را بهتر معرفی کند برای مثال ، یک کودک کریستالی دارای توانایی های جنبشی ، حساسیت های ارتعاشی است و با زمین ارتباط دارد. آن ها هم چنین ، احساس هم دلی می کنند و در میان ویژگی های دیگر به ترس حساس هستند.

طرفدار صلح بودن:

کودکان کریستالی در واقع به دنبال صلح هستند و موجودات صلح آمیزی شناخته می شوند. آن ها به دنبال درک مستقیم و درک غیر معقول هستند . کودکان کریستالی به فکر التیام بخشیدن هستند. کودکان کریستالی موجوداتی زیبا و خوشبو هستند که چشمان آن ها بیانگر بسیاری چیز هاست. آن ها ویژگی های به خصوصی دارند که بسیاری از مردم آن را جادو عنوان کرده اند. یکی حساس بودن به انرژی های کم ارتعاش و دیگری توانایی قوی و عزم راسخ در انجام امور است.

نتیجه گیری:

هیچ شواهد علمی برای این نظریه وجود ندارد؛ در حقیقت متخصصان ادعا می کنند که شما می توانید از این ویژگی ها و رفتارها ،به هر کودکی در هر مکان و زمانی نسبت دهید هم چنین باید به یاد داشته باشیم که هر فرد و کودک متفاوت و منحصر به فرد است یک کودک کریستال یا رنگی به سادگی، یک روش توصیف ویژگی های انرژی است. هدف این طبقه بندی این است که این کودکان را درک کنید اما بیشتر از همه، پیام آنها را درک کنید.