تابه حال شده به این فکر کنید که چه اسباب‌بازی‌های عجیب و غریبی در سراسر جهان ساخته می‌شود و شما از آن بی‌خبر هستید؟ اگر شما هم مثل ما دغدغه پاسخ به این سوال را دارید، خوشحال باشید که جای درست آمده اید! این که روز‌ها بچه‌ها معمولا اسباب بازی‌های خود را احمقانه، به‌دردنخور و حتی گاهی مضحک تصور می‌کنند و شاهد این هستیم که هیچ رغبتی به بازی کردن با آن‌ها ندارند، اسباب‌بازی‌هایی در جهان وجود دارد که کودکان و حتی خود شما هم از دیدن آن‌ها شگفت‌زده خواهید شد.

عروسک نوزاد شیرخوار
نام این عروسک نوزاد شیرخوار است، اما یک عروسک نوزاد معمولی نیست. این عروسک مثل سایر عروسک هایی که در اسباب بازی فروشی‌ها دیده اید نیست. برخلاف سایر عروسک‌ها که کاملا مستقل هستند این عروسک نیاز دارد صاحبش به او شیر دهد و اگر به او شیر ندهید شروع به گریه می‌کند. فکر نمی‌کنیم هیچ والدینی عروسکی برای کودکشان بخرند که برای شاد نگه داشتنش مجبور است به او شیر دهد.

جیبا جابر
جیبا جابر عروسک محبوب دهه شصتی‌ها بود. اما چیزهای عجیب زیادی درباره این عروسک وجود دارد. این عروسک صداهای عجیب و غریبی از خود درمی آورد. این صدا با تکان دادن گردنش ایجاد می‌شود و برای ساکت کردن آن باید گردنش را خفه کنید.

تیم مبارزه با بیماری‌های میکروبی

اگر کسی هیچ اطلاعاتی در مورد کودکان نداشته باشد، بعید است که بداند بعضی از کوکان علاقه‌مند به مواد رادیواکتیو و سلاح‌های میکروبی هستند! سوژه مقابله با حملات میکروبی، موضوعی است که فقط گاهی در فیلم‌های سینمایی و بازی‌های رایانه‌ای با آن روبه‌رو می‌شویم، ولی در اینجا به عنوان یک عامل سرگرم‌کننده برای کودکان شناخته شده است. شاید هدف از ساختن این اسباب‌بازی، افزایش اعتماد به نفس کودکان در برابر حملات میکروبی باشد!

جلی باف
اگرچه از نظر فنی جلی باف یک اسباب بازی نیست، مجبور شدیم نامش را در این لیست بیاوریم، زیرا محصولی است که برای کودکان طراحی شده است. این محصول یک وان ژله مانند بی مزه است که کودک شما در آن بازی می‌کند. شما وان حمامتان را پر از آب می‌کنید و مقداری جلی باف در آن می‌ریزید. سپس یک وان پر از یک ماده چسبناک دارید که کودک می‌تواند در آن بپرد و بازی کند.

 Doggie Doo

بعید است که هیچ پدر و مادری به کودک اجازه بدهد تا سگ خانگی‌شان را تمیز بکند. این اتفاق وقتی فجیع‌تر می‌شود که قرار باشد کودکان یک سگ به عنوان اسباب‌بازی در اختیار داشته باشند و سرگرمی آن‌ها نظافت و تمیز کردن مدفوع آن سگ باشد! درست حدس زدید، مکانیزم این اسباب بازی به طوری طراحی شده است که کودک شما باید بعد از خرابکاری سگ اسباب بازی، آن را تمیز کنید و از این کار لذت ببرد!

باربی باردار
دختربچه‌های سراسر دنیا عاشق اسباب بازی‌های باربی هستند؛ و با توجه به اینکه باربی جذاب‌ترین دختر دنیاست چنین چیزی منطقی به نظر می‌رسد. اما بحث‌ها و نظریه‌های توطئه آمیز زیادی درباره باربی‌ها وجود دارد که باربی باردار آن را تشدید می‌کند. والدین می‌توانند عروسک باربی باردار را برای بچه‌های خود بخرند. خوشبختانه این عروسک دیگر وجود ندارد، اما هنوز سفارش آنلاین قبول می‌کند

کابا کیک
کابا کیک یکی از عجیب‌ترین اسباب بازی هایی است که تا به حال اختراع شده است. این اسباب بازی در ژاپن اختراع شده، کشوری که همه چیز در آن عجیب است. کابا کیک یک نسخه ژاپنی از رولت روسی است. بچه هایی که با آن بازی می‌کنند درواقع بچه‌ها باید تفنگ را روی سر خود گذاشته و ماشه را بکشند. اگر پاهای اسب آبی از تفنگ بیرون بیاید و به سر کودک ضربه بزند بچه بازی را می‌بازد. ما نمی‌دانستیم خودکشی انقدر سرگرم کننده است تا اینکه ژاپن این اسباب بازی را اختراع کرد!

 واکنش سریع

خانواده هایی دیوانه‌ای در دنیا وجود دارند که سرگرمی دور همی‌های شبانه شان بازی با این اسباب بازی است. این اسباب بازی آنقدر عجیب است که هرکسی که آن را بازی می‌کند باید به تیمارستان فرستاد. این بازی به سرعت و مهارت و دیوانگی زیادی نیاز دارد. هدف آن این است که بازیکنان باید قبل از اینکه حریفانشان دچار شوک الکتریکی شوند چراغ را روشن کنند. ما نمی‌دانستیم شوک الکتریکی انقدر سرگرمی خانوادگی جالبی است!

ارنو، یک عروسک جراحی

اگر قصد دارید که کودک شما بیشتر با مسائل جراحی آشنا شود و آینده در علم پزشکی داشته باشد، ارنو پیشنهاد خوبی برای شماست. بچه‌ها با ارنو می‌توانند مانند یک جراح، بدن را شکافته تمام اعضای داخلی را بررسی کنند! ناگفته نماند که بعضی از والدین این عروسک را نوعی خشونت به حساب آورده و کودکان خود را از خریدن این عروسک عجیب باز می‌دارند. در هر صورت این عروسک انتخاب خوبی برای هدیه روز پزشک است

اچ-بویا
اچ بویا یکی دیگر از اسباب بازی‌های عجیب ژاپنی است. علاوه بر ظاهر عجیبش کاربرد آن نیز عجیب است. آیا دوست دارید بدانید این اسباب بازی چه کار می‌کند؟ هیچ کاری نمی‌کند! شما فقط آن را با یو اس بی به کامپیوترتان وصل می‌کند و تن‌ها اتفاقی که می‌افتد این است که وقتی کلید اچ صفحه کلید را فشار می‌دهید چشمانش به رنگ قرمز روشن می‌شوند. چقدر جالب واقعا!

عروسک دوختنی
این یکی از بدترین عروسک هایی است که تا به حال اختراع شده است. این اسباب بازی در واقع عروسکی است که اندام‌های خود را از دست داده و شما می‌توانید دوباره آن‌ها را به هم بدوزید. فقط به این فکر می‌کنیم که چه ذهن بیماری آن را اختراع کرده است! ما معتقدیم بچه هایی که با این عروسک بازی کرده اند آسیب روحی دیده اند. فقط یک پدر و مادر دیوانه می‌توانند آن را برای کودکشان بخرند. این عروسک در تمام فروشگاه‌های آمریکا موجود است.

 

اسباب بازی بیماری‌های آمیزشی
آیا می‌دانستید اسباب بازی‌های پشمالویی وجود دارند که شبیه ویروس‌های بیماری‌های آمیزشی و سایر بیماری‌ها هستند؟ پس نگاهی به تصاویر زیر بیندازید. چرا یک آدم احمق باید اسباب بازی هایی که شبیه بیماری ایدز یا ویروس هرپس است را برای کودکش بخرد؟ وجود این اسباب بازی‌ها باعث می‌شود احساس ناراحتی و ترس از سلامت کودکانمان داشته باشیم.

 تفنگ بیدارباش

معمولا تفنگ‌های اسباب بازی یکی از ابزار مورد علاقه پسربچه‌ها در بازی‌های دوران کودکی بوده است. در اینجا با نوعی تفنگ اسباب بازی رو به رو هستیم که علاوه بر بازی کردن، در نقش یک ساعت رومیزی ظاهر شده است. به این صورت که ساعت را کوک می‌کنید و برای خاموش کردن زنگ آن باید به وسیله این تفنگ به ساعت شلیک کنید تا خاموش شود.

پی و پو
هدف اصلی این اسباب بازی پولیشی عجیب آموزش ساده توالت رفتن به کودک است. بااین حال ما می‌ترسیم این اسباب بازی عواطف عجیبی در کودک نسبت به مواد زائد بدنش ایجاد کند.