فرزندان ما از میان بیشمار اسباب بازی که دارند تنها به بازی کردن تعدادی کم و محدودی از آنها علاقه نشان می دهند. به همین دلیل است که خرید اسباب بازی باید با وسواس بیشتری انجام شود. در غیر این صورت می تواند هزینه های زیادی را به شما تحمیل کند.

خانه سازی که برای تمامی رده های سنی مناسب است

خانه سازی یکی از مناسب ترین اسباب بازی های فکری است که به رشد خلاقیت، بهره هوشی و مهارت های همه جانبه کودک کمک می کند. این اسباب بازی محدودیت سنی ندارد. این اسباب بازی برای رده های سنی مختلف بطور اختصاصی ساخته می شود. هر چقدر سن کودک کمتر باشد خانه سازی مخصوص او آجرهای درشت تر با تعداد کمتری دارد.

عروسک، بهترین اسباب بازی مناسب نوزادان

فرقی نمی کند که عروسک انتخابی آدمک باشد یا عروسک حیوانات. در واقع عروسک اولین و مناسب ترین اسباب بازی است که در دوران نوزادی می توانید در اختیار او قرار دهید. بازی کردن انفرادی برای هیچی کودکی جالب نیست و عروسک ها همپای ثابت آنها در بازی هایشان هستند.

خمیر بازی

بازی کردن با خمیر برای همه کودکان جالب است و نوعی شبیه خانه سازی میباشد.

آلات موسیقی

بیشتر کودکان موسیقی را دوست دارند. تنها چیزی که برای کودکان بهتر از گوش دادن به موسیقی  می باشد ساخت موسیقی به وسیله ی خود کودک است. انها همچنین می توانند با دیگر کودکان با این اسباب بازی ها بازی کنند و یک گروه موسیقی تشکیل بدهند.

توپ

توپ بازی کردن کودک را به فعالیت فیزیکی تشویق می کنند. راه های متعددی وجود دارد که کودکان می توانند با توپ ها بازی کنند و از بازی با آنها خسته نمی شوند.

ماسه بازی

در بین کودکان شن بازی بسیار بازی پرطرفداری می باشد. آنها می توانند با استفاده از چوب روی ماسه نقاشی کنند، یا می توانند به ماسه اب اضافه کنند و یک قصر ماسه ای بسازند، و یا با استفاده از ماشین های اسباب بازی یک پیاده رو ماسه ای بسازند.

اسلیم

ژل های اسلیمی امروز یکی از پر طرفدارترین بازی ها برای تمامی رده های سنی می باشد و همچنین سرگرم کننده برای کودکان است.

بازی های فکری

بازی های فکری جذاب و زیبا برای کودکان خود بخرید و با بازی های فکری فرزندان خود را تشویق به بازی کردن گروهی میکنید و سرگرمی خوبی است و باعث تقویت قوه بینایی در کودکان میباشد.